• walka ze stresem

  5 metod walki ze stresem

  Grafika: David Castillo Dominici Nie mów mi tylko, że się nie stresujesz! KAŻDY SIĘ STRESUJE - TY RÓWNIEŻ! Wystarczy włączyć telewizję, radio czy poczytać w Internecie nagłówki najnowszych wiadomości, aby się zestresować. Zobacz sam, dzisiejsze nagłówki w popularnych portalach: Terror w Warszawie Komputer rozbił moje małżeństwo Kasia Kowalska znowu w depresji Zderzenie samolotów; cesna staranowana w locie Egipcjanie obalili kolejny rząd Gdybyś zechciał sobie poczytać trochę o finansach, to dopiero można się zestresować! Przeczytaj zerknij na najświeższe nagłówki: 380 tysięcy polskich rodzin straci na tych zmianach Chiński smok połknie polski bank? Wiadomo już kiedy będą pierwsze podwyżki podatków! Przerażające liczby! Chodzi o Twoja emeryturę! Węgry proszą o pomoc finans ...

 • Zrobię to dzisiaj! Bartłomiej Popiel

  ZROBIĘ TO DZISIAJ

  ZROBIĘ TO DZISIAJ! - to hasło, które przyświeca mi od listopada 2010. Wtedy właśnie kupiłem e-booka, którego autorem jest Bartłomiej Popiel. Już nie pamiętam w jaki sposób do niego dotarłem, ale wiem jedno: przyciągnął mnie tytuł! Ponieważ od kilku lat borykam się z syndromem "braku czasu" i odkładaniem wielu spraw na później, szukam cały czas sposobów na "okiełznanie" czasu ;-) Zanim kupiłem całość, najpierw pobrałem darmowy fragment, którego tytuł brzmi: "Zadbaj o zdrowie już teraz". Jest to rewelacyjny rozdział dzięki któremu po raz pierwszy od wielu lat zacząłem regularne poranne ćwiczenia. Zawsze twierdziłem, że nie jestem rannym ptaszkiem i największą sprawność mam wieczorem. Toteż wiele razy rozpoczynałem regularne ćwiczenia w późnych porach popołudniowych. Jakoś najczęściej zda ...

View more featured blog entries
12

ZRÓB TO DZISIAJ!

napisał(a) Sławomir Pieszczek w sobota, 04 luty 2012 w Rozwój osobisty

Minął już rok i dwa miesiące od kiedy kupiłem i po raz pierwszy przeczytałem rewelacyjną książkę Bartka Popiela: Zrobię to dzisiaj!

Czy coś od tej pory zmieniło się w moim życiu? Hmm, jestem jaki jestem. powiedziałbym, że zmiany są zbyt małe dla mnie, abym był usatysfakcjonowany. Ale... cały czas pracuję nad sobą i mam wrażenie, że jest to najtrudniejsza praca ;-)

Kilka zmian jednak gołym okiem widać.

 • Kupiłem nowe, czteropokojowe mieszkanie, choć ciągle marzę o własnym domu ;-)
 • Mam bardzo dużo pracy, jednak na razie jest to sprzedaż własnego czasu :-(
 • Zaczynam widzieć już drobne efekty działań związanych z e-biznesem, chociaż gdybym powiedział o tych drobniakach, które zarobiłem dzięki pracy w internecie, to prawdziwy biznesmen pękłby ze śmiechu :-)

Dla mnie to jest coś, bo szczerze mówiąc miałem do niedawna sceptyczne nastawienie do tego typu działalności.

Książka Zrobię to dzisiaj! stała się dla mnie impulsem do działania.

To dzięki tej książce postanowiłem dbać o zdrowie stosując poranne ćwiczenia i wykorzystuję każdą nadarzającą się okazję do aktywności fizycznej. Dzięki niej co dziennie stosuję jej główne motto - ZROBIĘ TO DZISIAJ!

Nie zamierzam Tobie ściemniać! Nie jest wszystko super idealnie! Dopadł mnie obecnie taki okres, że natłok prac, w które się wcześniej zaangażowałem zaczął być coraz bardziej uciążliwy!

Mimo tego, że każdy dzień staram się nie odwlekać ważnych dla mnie spraw na później, dopada mnie właśnie zmora miliona rzeczy do zrobienia!

Jednak, gdyby nie ta książka, pewnie odkładałbym prowadzenie bloga i do dziś nie napisałbym nic. Pewnie do dzisiaj odkładałbym utworzenie darmowego kursu Kurs Joomla! 2.5 - Profesjonalny Serwis WWW w kilku krokach.

Piszę o tym wszystkim, ponieważ być może jesteś w podobnej sytuacji i szukasz metod radzenia sobie z natłokiem niezałatwionych spraw. Książka o której tyle piszę jest napisana z jajem, poczuciem humoru i pokazuje, jak efektywnie wykorzystać trzy godziny w ciągu dnia, by nadrobić zaległości i przestać odkładać wszystko na później.

Tylko do niedzieli cena wersji e-book tej książki jest niższa o 50%, a wersji drukowanej - o 25%.

Tak więc, ZRÓB TO DZISIAJ i przestań odwlekać załatwienie najważniejszych spraw w Twoim życiu!

Kliknij teraz w link: Zrobię to dzisiaj!, lub skopiuj poniższy adres do swojej przeglądarki: www.zrobie-to-dzisiaj/pp/ztd.html, aby zapoznać się z tą książką i przeczytać także opinie czytelników.

Oceń ten wpis:
Etykiety: Array
URL Trackback dla tego wpisu na blogu
 • Umieść swój komentarz jako pierwszy!

Zostaw Komentarz

Gość czwartek, 28 październik 2021

BESTSELLER DNIA

KOMENTARZE

O tak, w końcu ktoś ładnie to określił 'rabusie energii', to te małe najgorsze pochłaniacze czasu, n...
Fajne tricki, ale dla większości pierwszym krokiem powinno być nauczenie się szybkiego pisania bezwz...
świetny artykuł. warto walczyć ze stresem, gdyż nie wpływa on dobrze na zdrowie psychiczne i fizyczn...
Maju, Wydaje mi się, że kiedyś nie było tylu różnych bodźców, które rozpraszają naszą uwagę i konce...
Kiedyś określano te zachowania po prostu jako lenistwo Jest to obecnie naprawdę problematyczne zjaw...

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.